Новий - ГАРАНТІЯ 2міс - Потужний 3-х ядерний процесор AMD Phenom II Triple-Core Mobile P820 - HMP820SGR32GM


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий - ГАРАНТІЯ 2міс - Потужний 3-х ядерний процесор AMD Phenom II Triple-Core Mobile P820 - HMP820SGR32GM

| General information | |
| Type | CPU / Microprocessor |
| Market segment | Mobile |
| Family | AMD Phenom II Triple-Core Mobile |
| Model number ? | P820 |
| CPU part number |
|
| Stepping code | AADHC AD |
| Frequency ? | 1800 MHz |
| Bus speed ? | One 1800 MHz 16-bit HyperTransport link (3.6 GT/s) |
| Clock multiplier ? | 9 |
| Package | 638-pin lidless organic micro Pin Grid Array (UOL638) |
| AMD Package number | 30605 |
| Socket | Socket S1 (S1g4) |
| Size | 1.38" x 1.38" / 3.5 cm x 3.5 см |
| Weight | 0.2 oz / 5.8 g (measured) 0.2 oz / 6.5 g (by specifications) |
| Introduction date | May 12, 2010 |
| End-of-Life date | Last order date is 3rd quarter 2011 Last shipment date is 1st quarter 2012 |
| Architecture / Microarchitecture | |
| Microarchitecture | K10 |
| Platform | Danube |
| Core Processor ? | Champlain |
| Core stepping ? | BL-C3 |
| CPUID | 100F53 |
| Manufacturing process | 0.045 micron silicon-on-insulator (SOI) technology |
| Data width | 64 bit |
| The number of CPU cores | 3 |
| The number of threads | 3 |
| Floating Point Unit | Integrated, 128-bit wide |
| Level 1 cache size ? | 3 x 64 KB 2-way set associative instruction caches 3 x 64 KB 2-way set associative data caches |
| Level 2 cache size ? | 3 x 512 KB 16-way set associative caches |
| Level 3 cache size | None |
| Cache latency [1] | 3 (L1 cache) 15 (L2 cache) |
| Багатопроцесорна | Uniprocessor |
| Features | |
| Low power features | PowerNow! |
Додати товар в кошик + Добавить товар в корзину +
Наші переваги
Професійно
косультаємо
Актуальна
наявність та ціна
Технічна
пітримка
Підбір запчастин на
комплектуючих
Оперативна відправка
будь-яким зручним
перевізником
Надаємо гарантію
на запчастини
Наші відгуки
Все супер підійшло на мій ноутбук дякую підсказку менеджера
Заказал аккумулятор пришёл мне он через 2 недели после заказа в отличном состоянии все работает прекрасно
Всі відгуки +Як ми працюємо?
Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами
Задайте питання менеджеру, і узгодьте з ним деталі
Оплата можлива готівкою при отриманні або передоплата
Доставляємо перевізниками по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість ядер процесора | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сімейство процесора | Phenom |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 |
- Ціна: 550 ₴


