ГАРАНТІЯ 2 міс. AMD Turion II Dual-Core Mobile P560 - TMP560SGR23GM

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГАРАНТІЯ 2 міс. AMD Turion II Dual-Core Mobile P560 - TMP560SGR23GM

| General information | |
| Type | CPU / Microprocessor |
| Market segment | Mobile |
| Family | AMD Turion II Dual-Core Mobile |
| Model number? | P560 |
| CPU part number |
|
| Stepping code | NAEGC AE |
| Frequency? | 2500 MHz |
| Bus speed? | One 1800 MHz 16-bit HyperTransport link (3.6 GT/s) |
| Clock multiplier? | 12.5 |
| Package | 638-pin lidless organic micro Pin Grid Array (UOL638) |
| AMD Package number | 30600 |
| Socket | Socket S1 (S1g4) |
| Size | 1.38" x 1.38" / 3.5cm x 3.5cm |
| Weight | 0.2oz / 5.6g (measured) 0.2oz / 6.5g (by specifications) |
| Introduction date | September - October 2010 |
| End-of-Life date | Last order date is end of 2nd quarter 2011 Last shipment date is end of 4th quarter 2011 |
| Architecture / Microarchitecture | |
| Microarchitecture | K10 |
| Platform | Danube |
| Processor core? | Champlain |
| Core stepping? | DA-C3 |
| CPUID | 100F63 |
| Manufacturing process | 0.045 micron silicon-on-insulator (SOI) technology |
| Data width | 64 bit |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Floating Point Unit | Integrated, 128-bit wide |
| Level 1 cache size? | 2 x 64 KB 2-way set associative instruction caches 2 x 64 KB 2-way set associative data caches |
| Level 2 cache size? | 2 x 1 MB 16-way set associative caches |
| Level 3 cache size | None |
| Multiprocessing | Uniprocessor |
| Features | |
| Low power features | PowerNow! |
Зверніть увагу: зображення на сайті може трохи відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару
Додати товар у кошик+ Додати товар у кошик+
Наші переваги
Професійно
косультуємо
Актуальне
наявність і ціна
Технічна
підтримка
Підбір запчастин на
комплектуючих
Оперативне надсилання
будь-яким зручним
перевізником
Надаємо гарантію
на запчастини
Наші відгуки
Усі супер підійшло на мій ноутбук дякую підсказку менеджера
Продавець відповідає в чаті навіть пізно ввечері. ми обговорити потрібну мені модель і продавець навіть скинув реальне фото товару. батарея прийшла оригінальна та дуже свіжа (кілька місяців із дати виготовлення). працює чудово. рекомендуємо!
Всі відгуки +Як ми працюємо?
Залиште заявку на сайті або зв'язатися з нами за зазначеними телефонами
Поставте запитання менеджеру, і згладьте з ним деталі
Оплата можлива ціною під час отримання або передоплата
Доставляємо перевезеннями всією Україною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сімейство процесора | Turion |
- Ціна: 270 ₴


