Оригінальний мережевий блок живлення MICROSOFT 15V 2.58A 44W 6 pin з кабелем 220V





Блок живлення MICROSOFT

Оригінальний блок живлення Microsoft 44W 2.58A у прямокутному форматі. Підходить для ноутбуків, планшетів Microsoft із роз’ємом 6-pin. Забезпечує стабільне, безпечне та надійне живлення вашого пристрою.
Характеристики:
Потужність: 44W
Вхідна напруга: 15V
Струм: 2.58A
Роз’єм: магнитный коннектор 6-pin
Тип: Оригінальний ( Original Microsoft )
Форм-фактор: прямокутний
Сумісність: Серія Microsoft Surface із відповідним роз’ємом
Наші переваги
Професійно
косультаємо
Актуальна
наявність та ціна
Технічна
пітримка
Підбір запчастин на
комплектуючих
Оперативна відправка
будь-яким зручним
перевізником
Надаємо гарантію
на запчастини
Наші відгуки
Як ми працюємо?
Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами
Задайте питання менеджеру, і узгодьте з ним деталі
Оплата можлива готівкою при отриманні або передоплата
Доставляємо перевізниками по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Вихідна потужність | 44 Вт |
| Тип роз'єму | Surface connect |
| Сумісність з брендом | Microsoft |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 2.58 |
| Форм-фактор | прямокутний |
| Комплектація | З кабелем 220V |
| Важливо | Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть змінюватися виробником без попередження. Рекомендуємо уточнювати їх перед замовленням! |
- Ціна: 1 350 ₴

